Jak palenie tytoniu i spożywanie alkoholu wpływa na męską kondycję seksualną?

Męska kondycja

Męska kondycja to zdolność do wykonywania najróżniejszych czynności, funkcjonowania w różnych rolach i pełnienia najróżniejszych obowiązków. Współczesny mężczyzna spełnia się na bardzo wielu płaszczyznach. Męska kondycja obejmuje również zdolność do zaspokajania potrzeb seksualnych, zarówno własnych jak i partnerki. Obecnie, coraz więcej mężczyzn ma z tym problemy, Problemy te wynikają najczęściej z kłopotów z erekcją. Z kłopotami tymi zmaga się prawie 3,5 miliona mężczyzn w Polsce i prawie 150 milionów mężczyzn na świecie. Jeśli należysz do tej grupy i twoja erekcja wciąż cię zawodzi – sprawdź kamagra działanie! Zaburzenia erekcji dotykają dziś mężczyzn niezależnie od tego w jakim są wieku. Prawdziwy niepokój specjalistów budzi fakt, że coraz więcej bardzo młodych mężczyzn miewa tego typu problemy.

Palenie tytoniu a problemy z erekcją

Co do tego, że palenie tytoniu nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie, nikt z nas nie ma wątpliwości. Czy jednak korzystanie z papierosów ma jakikolwiek wpływ na zdolność do osiągania erekcji? Czy tytoń może szkodzić męskiej kondycji seksualnej? Wszystko zależy od tego jak dużo i jak długo się pali. Sporadyczne palenie raczej nie wywoła zaburzeń erekcji. Może się tak zdarzyć jeśli mężczyzna pali przez wiele lat. Nie ma wątpliwości co do tego, że nałogowe sięganie po papierosa pozbawia mężczyznę zdolności do erekcji. Wśród mężczyzn uzależnionych od nikotyny, większość ma poważne problemy z erekcją. U wielu z nich jest za późno, by cokolwiek zmienić. Jeśli palisz i dostrzegasz u siebie zaburzenia erekcji, ogranicz palenie i skorzystaj z doraźnej pomocy farmakologicznej. Sprawdź kamagra skład i poznaj działanie tego leku. Nie ograniczając palenia, doprowadzasz stopniowo do niszczenia naczyń krwionośnych przez trujące związki zawarte w papierosie. Osłabione naczynia wolniej doprowadzają krew do penisa podczas stosunku i dlatego erekcja jest słaba lub krótkotrwała.

Spożywanie alkoholu a problemy z erekcją

Sporadycznie pity alkohol nie szkodzi, a wręcz służy zdrowiu. Pity regularnie i w dużych ilościach, uszkadza układ nerwowy, który ma ważny udział w procesach związanych ze sferą seksualną. Układ ten wysyła do narządów płciowych sygnały o pobudzeniu seksualnym, na które odpowiedzią jest erekcja. Można powiedzieć, że informacje dochodzące z mózgu warunkują właściwą reakcję penisa. Substancje zawarte w alkoholu obniżają poziom testosteronu w organizmie mężczyzny. Hormon ten odpowiada za męskie zachowania seksualne i zdolność do erekcji. Według badań, ponad połowa mężczyzn uzależnionych od alkoholu ma [poważne problemy z erekcją. Jeśli lubisz wypić, a twoja erekcja przestała cię zadawalać, ogranicz picie i sięgnij po lek na erekcję. Nie łącz go z alkoholem, bo wywołasz niekorzystne kamagra efekty uboczne!

Post Author: admin1sd23

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *