Koniec utrapień

1. Co to jest sildenafil i w jakim celu się go stosuje? Jak go stosować?

To substancja czynna, który poprawia kondycję seksualną. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych znajdujących się w prąciu. Następnie powiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia. Substancja przeznaczona jest dla dorosłych mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji, to znaczy dla tych, co nie mają oni zdolności do utrzymania bądź uzyskania pożądanego wzwodu, odpowiedniego do odbycia stosunku seksualnego z partnerką. Dzięki viagrze, czy kamagrze już dzisiaj można zapobiec impotencji. Impotencja to choroba, która jest zaliczana do dysfunkcji seksualnych, której nie wolno lekceważyć, ponieważ wpływa ona na zarówno na psychiczne, jak i fizyczne zdrowie człowieka.

Lek należy brać w oparciu o instrukcję lekarza lub farmaceuty. Jeśli działanie leku wydaje się za słabe, trzeba zgłosić się na konsultację z lekarzem. Preparat należy spożyć na około godzinę przez planowanym stosunkiem seksualnym.

2. Kiedy zaczyna działać?

Czas działania zależy tylko i wyłącznie od indywidualnej reakcji mężczyzny i zazwyczaj wynosi od 30 minut do pełnej godziny. Uwaga! Działanie może rozpocząć się później, jeśli przed zażyciem leku spożyto obfity posiłek. Gdy lek nie działa, należy skonsultować się z lekarzem. Leku nie można stosować częściej niż raz na dobę.

Dużą dogodnością dla klientów jest możliwość zakupu leku bez recepty. Taka opcja została już wprowadzona kilka lat temu. Od tego czasu, popularność kamagry znacznie wzrosła.

3. Przeciwwskazania – kiedy nie stosować leku?

Sildenafil wpływa na różne reakcje metaboliczne, które angażują tlenek azotu i cykliczny cGMP. Poza tym nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Zatem niezalecane jest stosowanie jednocześnie sildenafilu i wszystkich leków uwalniających tlenki azotu lub azotanów pod każdą postacią.

Stosowanie riocyguatu (lek pobudzający cyklazę guanylową) może prowadzić do stwierdzonego później niedociśnienia tętniczego.

Mężczyźni, którzy nie mogą uprawiać seksu (nie jest to wskazane ze względu na różne choroby, np. serca), nie mogą również zażywać sildenafilu. Zwiększy to ryzyko zawałów, pogorszenia stanu zdrowia.

4. Ostrzeżenia

Przed zastosowaniem leku z powyższą substancją należy dokładnie przeczytać ulotkę, by zażycie nie zagrażało życiu lub zdrowiu pacjenta. Nie można zażywać jednocześnie kilku leków o charakterze kamagry. Leku nie mogą stosować dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Zdolność uzyskania erekcji może być zaburzona po wypiciu alkoholu.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Post Author: admin1sd23