Najlepsze zioła wspomagające potencje

Osiąganie reakcji seksualnych przez organizm nazywany potencją jest okazaniem odpowiedniej sprawności seksualnej. Zaburzenia są problemem, który mężczyźni próbują zwalczyć różnymi sposobami. Suplementy, leki czy też zioła wspomagają te funkcje. Najbezpieczniejsze i ogólnodostępne zioła są najlepszym wspomagaczem potencji. Popularnymi oraz bardzo dobrze działającymi są zioła przedstawione poniżej.

Korzeń żeń-szenia

Żeń-szeń dzięki syntezie tlenku azotu jest najlepiej działającym ziołem stosowanym w przypadku problemów z erekcją. Jego zastosowanie wzmaga rozszerzenie naczyń krwionośnych w ciałach jamistych, dzięki czemu zwiększa się dopływ krwi do penisa, a co za tym idzie poprawia sprawność. Korzeń wykazuje się działaniem pobudzającym, przeciwstresowym, wpływającym na lepsze działanie gruczołów produkujących hormony. Należy pamiętać, aby żeń-szenia nie stosować dłużej niż 2 miesiące ze względu na silne działanie pobudzające oraz nie stosować przy problemach z nadciśnieniem czy u osób przyjmujących leki przeciwzakrzepowe.

Miłorząb japoński

Miłorząb wzmacnia popęd dzięki wysokiej zawartości odpowiedzialnych za to flawonoidów. Posiada również działanie wspomagające przepływ krwi czy wpływające na rozluźnienie mięśni gładkich, powodując lepsze osiąganie wzwodu.

Polskie zioła

Walka z obniżonym libido może również być wspomagana przez zioła, które zostały wyhodowane w Polsce. Są to m. in. :

  • liść pokrzywy, zawierający substancje pomocnicze w leczeniu przerostu prostaty oraz zapobiegające infekcjom prostaty,
  • owies, powstrzymujący powiększanie się gruczołu krokowego. Pobudza popęd seksualny, wzmacnia układ nerwowy czy też pobudza uwalnianie testosteronu,
  • lubczyk, zawierający olejki eteryczne, kumaryny i żywice, wspomagające osiągnięcie podniecenia poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Jagody jałowca brazylijskiego

Stosowane i przydatne w problemach, które pochodzą ze stresu i zmęczenia.  Mają właściwości pobudzające i regenerujące  Dodatkowo podwyższają libido. Są zawarte w składach leków w postaci wyciągów.

Zioła są najbardziej skuteczne, gdy problemy z potencją pochodzą z obniżonego nastroju, znudzenia i stresu. Stosowanie ziół jest możliwe na różne sposoby. Najczęściej jest to zaparzanie naparów lub zażywanie tabletek czy suplementów.  Jednak przy problemach, których podłoże na wymiar chorobowy lub trwa dłużej niż 6 miesięcy należy zgłosić się do lekarza na konsultacje.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

 

 

Post Author: admin1sd23